Przejdź do treści

SaintBy to założona w 2018 roku przez Annę Baj marka ubrań premium dla stylowych, kochających modę, chcących zawsze wyglądać szykownie i elegancko kobiet.

Projekty sygnowane logiem SaintBy wyróżniają niestandardowe kroje, wychodzące poza schematy mody minimalistycznej. Zaskakują świeżością i oryginalnym wzornictwem. Są kwintesencją najbardziej docenianej w świecie mody klasyki i jednocześnie są mocno inspirowane nowoczesnością.

Ekskluzywne ubrania SaintBy, zarówno te z kolekcji wiosna-lato, jak i jesień-zima, kierowane są do pewnych siebie kobiet. Nie idących na kompromis jeśli chodzi o modę i równą wagę przykładających do perfekcyjnego kroju, najwyższej jakości materiałów oraz precyzji wykonania.

To co wyróżnia katalog SaintBy, to luksusowe materiały, do których zaliczana jest flagowa tkanina marki – szlachetny jedwab. Obok niego znajdziemy odzież wykonaną m.in. z wełny merynosa, która uważana jest za najdelikatniejszą i jedną z najdroższych wełen na świecie.

Wszystkie ubrania prezentowane w ofercie, a są to między innymi sukienki i spódnice, bluzki i swetry, koszule i t-shirty, spodnie i kombinezony, płaszcze i marynarki, szyte są w Polsce przez lokalne pracownie. Zapewnia to doskonałość jeśli chodzi wykonanie oraz staranność wykończenia.

Kobieta nosząca SaintBy jest zmysłowa, ale też dziewczęca, pewna siebie i swojego stylu. Bawiąca się modą i lubiąca niestandardowe, niejednokrotnie odważne połączenia.